SESJE ŚWIĄTECZNE W RYTMIE SLOW

 

Świąteczne sesje w rytmie SLOW 🌲

Przygotowując się do tegorocznych sesji chciałam, abyście od progu studia poczuli magię świąt. Scenografii inspirowanej domową atmosferą towarzyszy unoszący się w powietrzu zapach świeżo pieczonych pierniczków i aromatycznej herbaty. Na wszystkie dzieci (te duże również) po sesji czeka kubek gorącego kakao.

Przyjdźcie, rozgośćcie się, poczujcie jak u siebie. Zatrzymajmy te chwile na dłużej w magicznych kadrach.

Koszt sesji to 350 zł i obejmuje:

– sesję dla jednej rodziny

– 4 zdjęcia w wersji cyfrowej poddane autorskiej obróbce w dwóch rozdzielczościach – dużej do druku oraz małej do Internetu.

– 4 wydruki w rozmiarze 15×23 na wysokiej jakości papierze fotograficznym Fuji Silk

– galerię online ze wszystkimi zdjęciami z sesji – galeria umożliwia samodzielny wybór zdjęć oraz możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 60 zł/szt

Sesja potrwa około 1h.

W celu rezerwacji sesji należy wybrać dogodny termin na stronie https://barbaraostrowskaphotography.zalamo.com/book oraz wpłacić zadatek w wysokości 100 zł. Pozostałe 250 zł należy zapłacić gotówką w studio w dniu sesji.

Więcej szczegółów dotyczących sesji i tego jak się do niej przygotować prześlę po dokonaniu rezerwacji.

Gorąco zachęcam do skorzystania z opcji wykonania makijażu na miejscu. Wasze buzie weźmie pod opiekę moja ulubiona wizażystka Marta Rogowska i macie dwie opcje do wyboru:

-makijaż fotograficzny – czas trwania 1h, 190zł (pełny makijaż fotograficzny)

-makijaż ekspresowy – czas trwania 15min, 69zł (makijaż korygujący koloryt i niedoskonałości, modelowanie, ożywienie różem, bez makijażu oka)

I na koniec NIESPODZIANKA: na dzieci czeka dodatkowa mini scenka pt. „List do Mikołaja”

To będzie wspaniały czas, którego nie mogę się doczekać! Do zobaczenia!

Basia

Client:

różni