SESJE ŚWIĄTECZNE W RYTMIE SLOW

W zeszłym roku, nieco eksperymentalnie urodził się projekt „Świąteczne sesje w rytmie SLOW”, a Wasze zainteresowanie nim przerosło moje oczekiwania! Spotkanie bez pośpiechu, korzenne ciasteczka, aromatyczna herbata, czas spędzony z rodziną w dobrej, okołoświątecznej atmosferze – to wszystko okazało się dla Was równie ważne, jak zdjęcia, które będą cieszyć oko długie lata. Dlatego mam ogromną przyjemność zaprosić Was na „Świąteczne sesje w rytmie SLOW vol.2”
 
W tym roku w studio będą czekać na Was dwie, zupełnie nowe aranżacje! Work in progress, ale jestem tak podekscytowana, że już teraz uchylę Wam rąbka tajemnicy!
1. Marzyliście o świętach w małym drewnianym domku gdzieś w górach? Wełniane skarpety, gruby sweter, gorąca herbata, drewno, połączenie naturalnych barw i faktur. Taka właśnie jest pierwsza aranżacja – w klimacie cozy, harmonijna i przytulna. Beże, brązy, naturalna zieleń pachnących choinek – ta kolorystyka zadowoli wszystkich fanów skandynawskiego minimalizmu.
2. Czas spędzony na wspólnych przygotowaniach do świąt tworzy u dzieci jedne z najpiękniejszych wspomnień – dlatego zaproszę Was, do specjalnie stworzonej na tą okoliczność kuchni, w której przyozdobicie pierniczki, przygotujecie gorącą czekoladę albo pokroicie warzywa na klasyczną polską sałatkę jarzynową 😉 W tej aranżacji dominować będzie znana Wam, w 100% klasyczna świąteczna kolorystyka.
Przearanżowanie Studia przy plaży zajmie jeszcze chwilę, dlatego póki co w galerii możecie zobaczyć zdjęcia z zeszłorocznych sesji. Jednak już teraz możecie mi zaufać, że będzie równie pięknie (a może nawet bardziej!) i rezerwować terminy na sesje ❤ Ich ilość, podobnie jak w zeszłym roku będzie ograniczona, ze względu na to, że chciałabym każdej z rodzin poświęcić możliwie dużo czasu i uwagi zarówno podczas sesji, jak i obróbki.
Link do rezerwacji:
https://barbaraostrowskaphotography.zalamo.com/book

Client:

różni