Fotografia szkolna i przedszkolna FINE ART

Co to są portrety w stylu fine art?

Portrety w stylu fine art to nowy trend w fotografii szkolnej/przedszkolnej – to zdjęcia w naturalnym oświetleniu, na minimalistycznym tle, z małą głębią ostrości, wykonane na sprzęcie fotograficznym najwyższej klasy. Dzięki usunięciu takich rozpraszaczy jak malowane tła czy śmieszne akcesoria cała uwaga skupiona jest na dziecku a rezultatem jest artystyczny, ponadczasowy portret.

Jak wygląda dzień zdjęciowy?

Wraz ze szkołą/przedszkolem ustalam dogodny dzień zdjęciowy, o którym następnie odpowiednio wcześnie informujemy rodziców. Fotografuję najpierw całą klasę razem a potem każde dziecko z osobna. Dzieci mogą też zapozować ze swoim ulubionym kolegą/koleżanką 🙂 

Dzięki zastosowaniu dłuższego obiektywu portretowego mogę utrzymać odpowiedni dystans społeczny. Pracuję w maseczce i jestem zaszczepiona przeciwko COVID. 

Jak można zamówić zdjęcia?

Proces wybierania i zamawiania zdjęć odbywa się całkowicie online. Każda klasa/grupa dostaje swój link do galerii internetowej, poprzez którą można bezpośrednio składać zamówienia.

Dla każdego ucznia przygotowuję zdjęcia w wersji kolorowej i czarno-białej. Będzie można je zakupić jako odbitki (w różnych formatach), wydruki na płótnie i pliki cyfrowe. Wszelkie płatności za zdjęcia odbędą się również online, co jest bardzo wygodne zarówno dla rodziców jak i dla szkoły. Gotowe zdjęcia i wydruki będą dostarczone do szkoły/przedszkola i tam rozdysponowane do odpowiednich klas/grup.

Zapraszam do współpracy!

 

Client:

różni